page_banner

alaabta

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC qalabka wax lagu wareejiyo

sharaxaad gaaban:

Kuwa gudbiya SFP28 waa waxqabad sare, modules waxtar leh oo taageeraya heerka xogta 25Gbps iyo dhererka isku xirka ugu badan ee 10km ee SMF. Waxaa loogu talagalay 25GBASE-LR Ethernet iyo 25.78125 Gb / s hal haad 100GE LR4. Waxay u hoggaansamaan waafaqsan SFF-8402 iyo SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 iyo IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Qaybta 15, Fasalka B, Telcordia GR-468-CORE.


Faahfaahinta alaabta

Sharaxaadda alaabta

25G SFP28 qalabka wax lagu wareejiyo waxaa loogu talagalay 25GBASE-LR Ethernet iyo 25.78125 Gb / s hal haad 100GE LR4. Xidhiidhkeeda ugu badan ee isku xidhka waa 10km SMF. Qalabka wax lagu wareejiyo ee indhaha waa mid u hoggaansamaya RoHS.

Muuqaalka alaabta

Ilaa heerka xogta 25.78125Gb / s
Foomka qaab-dhismeedka SFP28 ee kuleylka leh
Isku xira LC isku xidha
1310nm DFB iyo qaataha PIN
Hawlaha baaritaanka dhijitaalka ah
Dhererka isku xirka ugu badan ee 10km ee SMF
Hal + 3.3V koronto bixin
Isticmaalka korontada oo hooseeya <1.2W
Heerkulka hawlgalka: -5 ~ + 70 ° C

Codsiga

25GBASE-LR Ethernet
25.78125 Gb / s hal haad 100GE LR4

Faahfaahinta alaabta

Halbeegga

Xog

Halbeegga

Xog

Foom Isir

SFP28

Mawjada

1310nm

Heerka Xogta Max

25.78125 Gbps

Fogaanta Gudbinta Max

10km

Isku xira

Duplex LC

Warbaahinta

SMF

Nooca gudbiyaha

DFB 1310nm

Nooca Qaataha

PIN

Cilad-sheegid

DDM Waa La Taageeray

Heerkulka Heerkulka

-5 ilaa 70 ° C

TX Awood

-7 ~ 2dBm

Dareen-qaadaha

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Isticmaalka Awoodda

1.2W

Saamiga baabi'inta

3.5dB

1

Tijaabada Tayada

2

TX / RX Tijaabada Tayada Calaamadaha

3

Tijaabinta Qiimeynta

4

Imtixaanka Spectrum Optical

5

Tijaabada Sinta

6

Imtixaan lagu kalsoonaan karo iyo xasillooni

Tijaabada dhamaadka

xinfu

Shahaadada Tayada

safd (2)

CE Shahaadada

safd (3)

Warbixinta EMC

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Hore: